top of page
Інформаційне повідомлення від 24/04/2018

ПОГОДЖЕНИЙ ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

відкритого обговорення питання необхідності встановлення "зеленого тарифу" на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячною електростанцією ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ». Деталі за посиланням.

Інформаційне повідомлення від 03/04/2018

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОБГРУНТУВАННЯ

щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячною електростанцією ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ». Деталі за посиланням

Інформаційне повідомлення від 17/01/2018

ПОГОДЖЕНИЙ ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

відкритого обговорення (відкритого слухання) питання необхідності встановлення "зеленого тарифу" на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячними електростанціями, які знаходяться у власності ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ». Деталі за посиланням.

 

Інформаціїне повідомлення від 22/09/2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОБГРУНТУВАННЯ

щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячною електростанцією ТОВ «Екотехнік-Дунаївці». Деталі за посиланням.

 

Інформаціїне повідомлення від 17/10/2017

ПОГОДЖЕНИЙ ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

відкритого обговорення питання необхідності встановлення "зеленого тарифу" на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячними електростанціями, які знаходяться у власності ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ». Деталі за посиланням.

 

Інформаціїне повідомлення від 29/12/2017

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОБГРУНТУВАННЯ

щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання сонячними електростанціями ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ». Деталі за посиланням

 

bottom of page